Performanțe

Premii

Premii

Olimpiada "Lectura ca abilitate de viata"

GLODAN MARA - 53.5 p - clasa VIII
ANDREICUŢ MĂDĂLINA - 52 p - clasa VIII
PODINA DENISA - 48.5 p - clasa VIII
MARCHIS ALEXANDRA - 42.5 p - clasa VII
DUNKA GIANINA - 41.5 p - clasa VIII
LOPATA GEORGIANA - 41 p - clasa VI
BUSECAN IULIA - 39 p - clasa VII
MEREUT ANDREI - 35 p - clasa V
VINT GINEVRA - 31 p - clasa V

Olimpiada "Ştiinţe junior"

GLODAN MARA - participare - clasa VIII A - VELE VIORELIA; BARTA ROZALIA
CRAINIC ANCUŢA - participare - clasa VIII A - VELE VIORELIA; BARTA ROZALIA

Olimpiada de Biologie

GÎTA ROXANA - participare - clasa VII B - VELE VIORELIA
ONŢIU IONUŢ - participare - clasa VII B - VELE VIORELIA

Olimpiada de Fizică

LOPATĂ GEORGIANA - menţiune - clasa VI A - BARTA ROZALIA
SZABO DANIEL - participare - clasa VI A - BARTA ROZALIA

Olimpiada de Limba franceză

PODINĂ DENISA ANAMARIA - menţiune - clasa VIII
GLODAN MARA ELIZA - participare - clasa VIII

Olimpiada de Limba şi literatura română

GLODAN MARA - 105 p - clasa VIII
DRAGAN VANESSA - 93 p - clasa VI
ANDREICUŢ MĂDĂLINA - 86 p - clasa VIII A
MARCHIS ALEXANDRA - 73 p - clasa VII

Olimpiada de Lingvistică

LOPATA GEORGIANA - 65 p - clasa VI
DRAGOŞ PAUL - 62.3 p - clasa VIII
DUNKA GIANINA - 60 p - clasa VIII
DRAGAN VANESSA - 44 p - clasa VI
MARCHIS ALEXANDRA - 43.65 p - clasa VII
MEREUCZ IONUT - 38 p - clasa V
PAPP DENISA - 25 p - clasa V
GANEA MARIA - 21.5 p - clasa VI

Olimpiada de Matematică

DRAGOŞ PAUL - premiul III - clasa VIII A - SAVA GHEORGHE
LOPATĂ GEORGIANA - participare - clasa VI B - SAVA GHEORGHE
NICOARĂ LARISA - participare - clasa V B - POP MONICA
PILANCIU CECILIA - participare - clasa V B - POP MONICA

Olimpiada de Religie Ortodoxă

faza locală - GȊTA ANAMARIA - 100 p - clasa VIII B - ONEA DIANA
faza locală - MARCHIŞ ALEXANDRA - 96.5 p - clasa VII A - ONEA DIANA
faza locală - BUŞECAN IULIA - 93 p - clasa VII B - ONEA DIANA
faza locală - VALEAN DALINA - 91 p - clasa VIII B - ONEA DIANA
faza locală - CHIŞ RALUCA - 90.5 p - clasa VII A - ONEA DIANA
faza locală - DRĂGAN VANESSA - 86.5 p - clasa VI A - ONEA DIANA
faza locală - GANEA MARIA - 85 p - clasa VI A - ONEA DIANA
faza locală - BONTEA EMANUELA - 84.5 p - clasa V A - ONEA DIANA
faza locală - IACOB COSMINA - 83.5 p - clasa V A - ONEA DIANA
faza judeţeană - MARCHIŞ ALEXANDRA - 82 p - clasa VII A - ONEA DIANA
faza judeţeană - BUŞECAN IULIA - 78 p - clasa VII B - ONEA DIANA
faza judeţeană - VALEAN DALINA - 78 p - clasa VIII B - ONEA DIANA
faza judeţeană - CHIŞ RALUCA - 71 p - clasa VII A - ONEA DIANA
faza judeţeană - GȊTA ANAMARIA - 70 p - clasa VIII B - ONEA DIANA
faza judeţeană - DRĂGAN VANESSA - 63 p - clasa VI A - ONEA DIANA
faza judeţeană - GANEA MARIA - 55 p - clasa VI A - ONEA DIANA

Olimpiada Satelor din Transilvania

DRAGOŞ PAUL - participare - clasa VIII A - SAVA GHEORGHE

Concursul Şcolar Naţional de Competenţă şi Performanţă COMPER

etapa I - limba română - BALAN MIHAI DRAGOS - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - BUSECAN MARIA DIANA - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - CALAUZ ANDREEA NAOMI - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - CHEREJI IONEL - 100 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - CIRŢ DIANA - 100 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - limba română - CIURDAS CRISTI FLORIN EMANUEL - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - CIURDAS IOANA MARISA - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - CRAINIC ELIZA SOFIA - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - DUNCA JESSICA JENIFER - 100 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - limba română - ELEKEŞ PERSIDA - 100 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - FANATAN IONUT MARIAN - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - FAT LETICIA - 100 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - GHIMAN ANTONIA - 100 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - limba română - GÎTA IULIA - 100 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - GIURGE FLORIN - 100 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - GLODAN MIHAI - 100 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - KRIŞAN KARINA - 100 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - limba română - MARCHIS ANDREI VASILE - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - MATESAN ELIDA DAMARIS - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - MURA CLARA NOEMI - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - MUREŞAN FLORINA - 100 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - NICOARĂ DAMARIS ELIZABETH - 100 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - ONŢ ALEXIA - 100 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - ONŢ SERGIU - 100 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - limba română - PILANCIU PAUL - 100 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - POP ALEX - 100 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - POP FINEAS - 100 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - POP SIDONIA DORINA - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - PUŞCAŞ ANDREAS - 100 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - limba română - STEGERAN RUBEN - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - TACACI DARIO - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - BARTHA EMERIC - 95 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - limba română - BUŞECAN EMANUELA - 95 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - limba română - CIRŢ NARCIS - 95 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - COVACIU DAIANA - 95 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - limba română - DOBAI PATRIK - 95 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - limba română - DRAGOŞ ANDRA - 95 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - limba română - KOCZ FLORINA - 95 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - LUPSE LUIS - 95 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - MEREUCZ MARIA - 95 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - limba română - MURA FILIP - 95 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - MUREŞAN ALIN - 95 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - MUREŞAN GABRIELA - 95 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - POP OANA - 95 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - limba română - SABADÎŞ MARIUS - 95 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - SĂLĂJAN ANDREEA - 95 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - limba română - STAN MARIA - 95 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - STEGERAN REBECA - 95 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - limba română - BONTE TIMEA ALINA - 90 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - BONTEA DENIS - 90 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - BRAN ROXANA MARIA - 90 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - BUD DEBORA - 90 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - CRAINIC EDUARD - 90 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - CRAINIC FILIP - 90 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - limba română - CRISAN MARIAN GABRIELA - 90 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - FAT DESIREE NOELIA - 90 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - FAZECAS ALIN GEORGE - 90 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - GIURGE ALEXANDRA MARIA - 90 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - KHAN JASMIN - 90 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - limba română - MEREUT ANDREI SEBI - 90 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - MOCIRAN GEORGE - 90 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - limba română - MUREŞAN IOANA - 90 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - MURESAN RARES IOAN - 90 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - ONT BOGDAN MARIAN - 90 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - ONŢ PAUL ADELIN - 90 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - limba română - ONTIU LARISA - 90 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - POP BIANCA - 90 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - limba română - POP MARIA - 90 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - limba română - POP MATTIA - 90 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - SOPONAR RAREŞ - 90 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - VANCIU MATEI - 90 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - limba română - VANCIU RENATA CRISTINA - 90 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - GLODAN MARA - 89 p - clasa VIII -
etapa I - limba română - MARCHIS ALEXANDRA - 88 p - clasa VII -
etapa I - limba română - ANDREICUŢ MĂDĂLINA - 86 p - clasa VIII A -
etapa I - limba română - MARCHIS AMALIA - 86 p - clasa VIII -
etapa I - limba română - PODINA DENISA - 86 p - clasa VIII -
etapa I - limba română - CIURDAŞ EMANUEL - 85 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - CRISTEA MONICA - 85 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - MEREUCZ MIHAI - 85 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - MORAR ANDREEA - 85 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - limba română - ONEA ALEXIA - 85 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - limba română - ONŢ LORENA - 85 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - ONŢIU ROBERT - 85 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - limba română - POP PAUL - 85 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - SZEMERECZKI BRIGHITA - 85 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - DUNKA GIANINA - 83 p - clasa VIII -
etapa I - limba română - GANEA MARIA- 83 p - clasa VI -
etapa I - limba română - PAPP DENISA - 82 p - clasa V -
etapa I - limba română - RUSU MARIO - 82 p - clasa VII -
etapa I - limba română - BĂBAŞ DORIN - 80 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - BREBAN MIHAI - 80 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - limba română - BUD DEMETRIUS - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - limba română - BUŞECAN ANDA - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - limba română - BUSECAN DARIA - 80 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - limba română - CIUVAR DACIAN - 80 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - limba română - CRISTEA MARIAN GEORGE - 80 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - DRAGOŞ PAUL - 80 p - clasa VIII A -
etapa I - limba română - GAVRIS DARIUS MARIAN - 80 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - GHIMAN SEBASTIAN - 80 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - IONCE RAFAEL - 80 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - MARIES ROBERTA DENISA - 80 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - PLESCA ADINA - 80 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - POP TANIA - 80 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - limba română - SABOU DAVID - 80 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - limba română - VANCIU IONELA PETRUTA - 80 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - CHIS RALUCA - 79 p - clasa VII -
etapa I - limba română - CHIS RALUCA - 79 p - clasa VII -
etapa I - limba română - PETRUS MADALINA - 79 p - clasa VIII -
etapa I - limba română - RUSU ERIK - 78 p - clasa VII -
etapa I - limba română - VINT GINEVRA - 78 p - clasa V -
etapa I - limba română - BUCIU STEFAN - 77 p - clasa VI -
etapa I - limba română - CIURDAS DARIANA - 77 p - clasa V -
etapa I - limba română - NICOARA LARISA - 77 p - clasa V -
etapa I - limba română - TACACI MATTEO - 77 p - clasa VI -
etapa I - limba română - BĂBAŞ RAUL - 75 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - limba română - BARBUL KARINA - 75 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - limba română - CĂLĂUZ DEBORA - 75 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - limba română - CÂMPAN ALEXANDRU - 75 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - limba română - CHIŞ DARIA - 75 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - CIRTIU CATALIN - 75 p - clasa VII -
etapa I - limba română - CRISAN ANTONIA - 75 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - DUMITRAŞ IULIA - 75 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - limba română - GÂTA FILIP - 75 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - limba română - GHIMAN ALEXIA - 75 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - LOPATA GEORGIANA - 75 p - clasa VI -
etapa I - limba română - LOPATĂ MIHAI ANDREI - 75 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - limba română - LUPŞE LUISA - 75 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - limba română - MEREUTCZ IONUT - 75 p - clasa V -
etapa I - limba română - PODINĂ DANIEL - 75 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - POP RĂZVAN - 75 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - limba română - POP SAMUEL - 75 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - ROATIS PAULA - 75 p - clasa VII -
etapa I - limba română - IACOB COSMINA - 74 p - clasa V -
etapa I - limba română - BUSECAN IULIA - 73 p - clasa VII -
etapa I - limba română - DRAGAN VANESSA - 73 p - clasa VI -
etapa I - limba română - PILANCIU CECILIA - 73 p - clasa V -
etapa I - limba română - DUNCA TIMEA- 71 p - clasa V -
etapa I - limba română - VANCIU REBECA - 71 p - clasa V -
etapa I - limba română - BRAN ANGELA - 70 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - BUD NATANIEL - 70 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - CAMPAN ALIN - 70 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - limba română - CÂMPAN IONUŢ - 70 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - CAMPEAN LUCAS ANDREI - 70 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - limba română - CRAINIC MATTEO - 70 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - limba română - DUNKA DACIAN - 70 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - limba română - FAT FLORENTINA EMILIA - 70 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - SERBAN SORINA - 70 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - VANCIU LAVINIA - 70 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - ARDELEAN RĂZVAN - 65 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - limba română - KHAN AMERA - 65 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - limba română - VALEAN RAUL MARIAN - 65 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - BOTIS IULIA - 63 p - clasa V -
etapa I - limba română - FAT ENRIQUE - 63 p - clasa V -
etapa I - limba română - MEREUT CRISTINA - 63 p - clasa V -
etapa I - limba română - BONTE ADRIANA - 60 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - CRAINIC VASILE SEBASTIAN - 60 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - limba română - POP ABIGAIL RAHELA - 60 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - limba română - STEF FLAVIU - 55 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - limba română - LUCACI ADRIAN - 54 p - clasa VII -
etapa I - limba română - PETRUS ADINA - 54 p - clasa V -
etapa I - limba română - DUNCA DENISA - 50 p - clasa V -
etapa I - limba română - GAVRIS PAUL - 48 p - clasa VI -
etapa I - limba română - POP ADRIAN - 40 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - limba română - CUPŞE MARIA - 25 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - limba română - BARTHA EMERIC - 100 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - limba română - BONTEA DENIS - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - limba română - BUŞECAN EMANUELA - 100 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - limba română - CALAUZ ANDREEA NAOMI - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - limba română - CIRŢ DIANA - 100 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - limba română - CIURDAS CRISTI FLORIN EMANUEL - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - limba română - CIURDAS IOANA MARISA - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - limba română - CRAINIC ELIZA SOFIA - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - limba română - FAT DESIREE NOELIA - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - limba română - GÂTA FILIP - 100 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - limba română - MATESAN ELIDA DAMARIS - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - limba română - MURA CLARA NOEMI - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - limba română - PILANCIU PAUL - 100 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - POP FINEAS - 100 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - limba română - POP MARIA - 100 p - clasa IV B - PINTILIE MARIANA
etapa II - limba română - POP OANA - 100 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - limba română - POP PAUL - 100 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - PUŞCAŞ ANDREAS - 100 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - limba română - TACACI DARIO - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - limba română - VANCIU MATEI - 100 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - limba română - GIURGE ALEXANDRA MARIA - 98 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - limba română - LOPATA GEORGIANA - 97 p - clasa VI -
etapa II - limba română - PODINA DENISA - 97 p - clasa VIII -
etapa II - limba română - COVACIU DAIANA - 95 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - limba română - ELEKEŞ PERSIDA - 95 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - GHIMAN ANTONIA - 95 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - limba română - GÎTA IULIA - 95 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - KRIŞAN KARINA - 95 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - limba română - MUREŞAN GABRIELA - 95 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - limba română - MURESAN RARES IOAN - 95 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - limba română - ONEA ALEXIA - 95 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - limba română - ONŢ SERGIU - 95 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - limba română - STEGERAN RUBEN - 95 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - limba română - DRAGOŞ PAUL - 94 p - clasa VIII -
etapa II - limba română - DUNKA GIANINA - 94 p - clasa VIII -
etapa II - limba română - GLODAN MARA - 94 p - clasa VIII -
etapa II - limba română - PETRUS MADALINA - 94 p - clasa VIII -
etapa II - limba română - MARCHIS AMALIA - 91 p - clasa VIII -
etapa II - limba română - BĂBAŞ RAUL - 90 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - limba română - BUD DEBORA - 90 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - CIURDAŞ EMANUEL - 90 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - GLODAN MIHAI - 90 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - MEREUT ANDREI SEBI - 90 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - limba română - MURA FILIP - 90 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - limba română - NICOARĂ DAMARIS ELIZABETH - 90 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - ONŢ LORENA - 90 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - ONŢIU ROBERT - 90 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - limba română - POP MATTIA - 90 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - limba română - BONTE TIMEA ALINA - 88 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - limba română - CRISAN MARIAN GABRIELA - 88 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - limba română - GAVRIS DARIUS MARIAN - 88 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - limba română - ANDREICUŢ MĂDĂLINA - 87 p - clasa VIII -
etapa II - limba română - BALAN MIHAI DRAGOS - 86 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - limba română - GITA ROXANA - 86 p - clasa VII -
etapa II - limba română - BREBAN MIHAI - 85 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - limba română - BUŞECAN ANDA - 85 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - limba română - CRAINIC EDUARD - 85 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - DOBAI PATRIK - 85 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - limba română - KOCSI PAULA - 85 p - clasa IV B - PINTILIE MARIANA
etapa II - limba română - LUPSE LUIS - 85 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - limba română - MEREUCZ MIHAI - 85 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - MUREŞAN FLORINA - 85 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - limba română - MUREŞAN IOANA - 85 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - limba română - ONŢ PAUL ADELIN - 85 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - limba română - ONTIU LARISA - 85 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - POP ALEX - 85 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - VANCIU RENATA CRISTINA - 85 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - limba română - BERCEA RALUCA - 84 p - clasa VIII -
etapa II - limba română - BUSECAN IULIA - 82 p - clasa VIII -
etapa II - limba română - BARBUL KARINA - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - limba română - BRAN ROXANA MARIA - 80 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - BUD DEMETRIUS - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - limba română - CHIŞ DARIA - 80 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - limba română - CRAINIC MATTEO - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - limba română - DUMITRAŞ IULIA - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - limba română - FAZECAS ALIN GEORGE - 80 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - limba română - LUPŞE LUISA - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - limba română - MĂRIEŞ ROBERTA - 80 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - limba română - PODINĂ DANIEL - 80 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - POP MARIA - 80 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - limba română - SĂLĂJAN ANDREEA - 80 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - limba română - STAN MARIA - 80 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - limba română - BUSEKAN CARMEN - 79 p - clasa VI -
etapa II - limba română - CRISTEA MARIAN GEORGE - 78 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - limba română - ONT BOGDAN MARIAN - 78 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - limba română - VANCIU IONELA PETRUŢA - 78 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - limba română - PETRIC VASILE - 76 p - clasa VI -
etapa II - limba română - CÂMPAN IONUŢ - 75 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - DUNKA DACIAN - 75 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - limba română - MORAR ANDREEA - 75 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - limba română - SABADÎŞ MARIUS - 75 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - SOPONAR RAREŞ - 75 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - VANCIU TABITA - 75 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - limba română - BĂBAŞ DORIN - 70 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - CĂLĂUZ DEBORA - 70 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - limba română - FANATAN IONUT MARIAN - 70 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - limba română - GHIMAN SEBASTIAN - 70 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - limba română - GIURGE FLORIN - 70 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - limba română - POP RĂZVAN - 70 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - limba română - VANCIU LAVINIA - 70 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - CRISTEA MONICA - 65 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - DRAGOŞ ANDRA - 65 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - limba română - FAT LETICIA - 65 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - limba română - ONŢ ALEXIA - 65 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - PLESCA ADINA - 65 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - RUS SERGIU - 65 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - limba română - SERBAN SORINA - 65 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - VERDEŞ MELISA - 65 p - clasa IV B - PINTILIE MARIANA
etapa II - limba română - BONTE ADRIANA - 60 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - BRAN ANGELA - 60 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - BRAN PAUL - 60 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - limba română - CHEREJI IONEL - 60 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - CIUVAR DACIAN - 60 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - limba română - CUPŞE MARIA - 60 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - limba română - GHIMAN ALEXIA - 60 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - KOCZ FLORINA - 60 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - MUREŞAN ALIN - 60 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - POP ABIGAIL RAHELA - 60 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - POP SAMUEL - 60 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - ARDELEAN RĂZVAN - 50 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - limba română - BUD NATANIEL - 50 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - limba română - STEF FLAVIU - 50 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - limba română - VALEAN RAUL MARIAN - 50 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - limba română - CRAINIC FILIP - 45 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - limba română - CRAINIC VASILE - 45 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - limba română - POP ADRIAN - 45 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa finala - limba română - PILANCIU PAUL - 100 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - BALAN MIHAI DRAGOS - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - matematică - BONTE TIMEA ALINA - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - BUSECAN MARIA DIANA - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - matematică - CALAUZ ANDREEA NAOMI - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - matematică - CRAINIC ELIZA SOFIA - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - FAT DESIREE NOELIA - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - matematică - FAZECAS ALIN GEORGE - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - matematică - GLODAN MIHAI - 100 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - MARCHIS ANDREI VASILE - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - matematică - MATESAN ELIDA DAMARIS - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - MURA CLARA NOEMI - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - MURA FILIP - 100 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - MUREŞAN FLORINA - 100 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - MUREŞAN GABRIELA - 100 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - MUREŞAN IOANA - 100 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - ONT BOGDAN MARIAN - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - POP SIDONIA DORINA - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - STEGERAN RUBEN - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - matematică - VANCIU RENATA CRISTINA - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - matematică - BARTHA EMERIC - 95 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - matematică - BUD DEBORA - 95 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - CIURDAŞ EMANUEL - 95 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - FAT LETICIA - 95 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - GÎTA IULIA - 95 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - ONŢ ALEXIA - 95 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - PILANCIU PAUL - 95 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - POP ALEX - 95 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - POP PAUL - 95 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - BONTEA DENIS - 90 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - CÂMPAN IONUŢ - 90 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - CIRŢ DIANA - 90 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - matematică - CIURDAS IOANA MARISA - 90 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - CRAINIC EDUARD - 90 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - CRISAN MARIAN GABRIELA - 90 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - ELEKEŞ PERSIDA - 90 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - FANATAN IONUT MARIAN - 90 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - FAT FLORENTINA EMILIA - 90 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - matematică - GIURGE ALEXANDRA MARIA - 90 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - IONCE RAFAEL - 90 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - MUREŞAN ALIN - 90 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - MURESAN RARES IOAN - 90 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - ONTIU LARISA - 90 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - ONŢIU ROBERT - 90 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - matematică - POP FINEAS - 90 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - PUŞCAŞ ANDREAS - 90 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - matematică - SABADÎŞ MARIUS - 90 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - SĂLĂJAN ANDREEA - 90 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - matematică - STAN MARIA - 90 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - VANCIU MATEI - 90 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - matematică - POP MARIA - 87 p - clasa IV B - PINTILIE MARIANA
etapa I - matematică - BUŞECAN EMANUELA - 85 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - matematică - COVACIU DAIANA - 85 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - matematică - DOBAI PATRIK - 85 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - matematică - DUNKA DACIAN - 85 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - matematică - GHIMAN ANTONIA - 85 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - matematică - GIURGE FLORIN - 85 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - KHAN AMERA - 85 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - KOCZ FLORINA - 85 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - LUPSE LUIS - 85 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - MEREUCZ MIHAI - 85 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - NICOARĂ DAMARIS ELIZABETH - 85 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - ONŢ LORENA - 85 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - PLESCA ADINA - 85 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - POP MARIA - 85 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - matematică - SOPONAR RAREŞ - 85 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - BĂBAŞ RAUL - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - matematică - BARBUL KARINA - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - matematică - BRAN ANGELA - 80 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - BRAN ROXANA MARIA - 80 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - BUD DEMETRIUS - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - matematică - BUŞECAN ANDA - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - matematică - CHIŞ DARIA - 80 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - DRAGOŞ ANDRA - 80 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - matematică - KHAN JASMIN - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - matematică - KRIŞAN KARINA - 80 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - matematică - LUPŞE LUISA - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - matematică - MARIES ROBERTA DENISA - 80 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - matematică - ONŢ PAUL ADELIN - 80 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - matematică - POP OANA - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - matematică - POP SAMUEL - 80 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - SABOU DAVID - 80 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - matematică - SERBAN SORINA - 80 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - STEF FLAVIU - 80 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - matematică - VANCIU IONELA PETRUTA - 80 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - VANCIU LAVINIA - 80 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - ARDELEAN RĂZVAN - 75 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - CĂLĂUZ DEBORA - 75 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - matematică - CRISAN ANTONIA - 75 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - CRISTEA MONICA - 75 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - DUMITRAŞ IULIA - 75 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - matematică - GÂTA FILIP - 75 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - matematică - MEREUCZ MARIA - 75 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - matematică - MOCIRAN GEORGE - 75 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - matematică - ONŢ SERGIU - 75 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - matematică - POP ADRIAN - 75 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa I - matematică - POP BIANCA - 75 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - matematică - POP TANIA - 75 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - matematică - PILANCIU CECILIA - 71 p - clasa V B - POP MONICA
etapa I - matematică - CÂMPAN ALEXANDRU - 70 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - matematică - CRISTEA MARIAN GEORGE - 70 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - matematică - DUNCA JESSICA JENIFER - 70 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - matematică - GAVRIS DARIUS MARIAN - 70 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - GHIMAN ALEXIA - 70 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - GHIMAN SEBASTIAN - 70 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - LOPATĂ MIHAI ANDREI - 70 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - matematică - LUPŞE LUIS - 70 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa I - matematică - ONEA ALEXIA - 70 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - matematică - PODINĂ DANIEL - 70 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - POP RĂZVAN - 70 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - matematică - STEGERAN REBECA - 70 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - matematică - SZEMERECZKI BRIGHITA - 70 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - GITA ANAMARIA - 69 p - clasa VIII B - POP MONICA
etapa I - matematică - NICOARĂ LARISA - 68 p - clasa V B - POP MONICA
etapa I - matematică - MARCHIŞ ALEXANDRA - 66 p - clasa VII A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - BĂBAŞ DORIN - 65 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - LOPATĂ GEORGIANA - 65 p - clasa VI B - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - VALEAN RAUL MARIAN - 65 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - BUSECAN DARIA - 60 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa I - matematică - CAMPAN ALIN - 60 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - matematică - CAMPEAN LUCAS ANDREI - 60 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa I - matematică - CIUVAR DACIAN - 60 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - matematică - CRAINIC MATTEO - 60 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - matematică - CRAINIC VASILE SEBASTIAN - 60 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - matematică - MORAR ANDREEA - 60 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - matematică - VANCIU TABITA - 60 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa I - matematică - BONTEA EMANUELA - 59 p - clasa V A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - BUŞECAN IULIA - 59 p - clasa VII B - POP MONICA
etapa I - matematică - DUNKA TIMEA - 59 p - clasa V A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - FĂT ENRIQUE - 59 p - clasa V A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - MEREUŢ DIANA - 59 p - clasa V A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - VINŢ GINEVRA - 59 p - clasa V A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - CIRŢIU CĂTĂLIN - 58 p - clasa VII A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - BRAN SORIN - 57 p - clasa V A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - DUNKA GIANINA - 57 p - clasa VIII A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - MEREUCZ IOAN - 57 p - clasa V A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - MEREUŢ ANDREI - 57 p - clasa V B - POP MONICA
etapa I - matematică - TACACI MATEO - 57 p - clasa VI A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - VARGA CLAUDIA - 57 p - clasa VI B - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - DRAGOŞ PAUL - 56 p - clasa VIII A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - ONŢIU CLAUDIU - 56 p - clasa V B - POP MONICA
etapa I - matematică - BONTE ADRIANA - 55 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - BUD NATANIEL - 55 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa I - matematică - CHEREJI IONEL - 55 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - CIURDAŞ DARIANA - 55 p - clasa V B - POP MONICA
etapa I - matematică - BUCIU ŞTEFAN - 54 p - clasa VI A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - DRĂGAN VANESSA - 53 p - clasa VI A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - PETRUŞ ADINA - 52 p - clasa VII A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - MEREUŢI CRISTINA - 51 p - clasa V B - POP MONICA
etapa I - matematică - CUPŞE MARIA - 50 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa I - matematică - POP ABIGAIL RAHELA - 50 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa I - matematică - ANDREICUŢ MĂDĂLINA - 49 p - clasa VIII A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - CHIŞ RALUCA - 49 p - clasa VII A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - BOTIŞ IULIA - 48 p - clasa V B - POP MONICA
etapa I - matematică - PAPP DENISA - 48 p - clasa VII A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - GLODAN MARA - 47 p - clasa VIII A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - POP DENISA - 47 p - clasa VIII A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - GANEA MARIA - 45 p - clasa VI A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - BUD DARIA - 44 p - clasa VI A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - BUŞECAN CARMEN - 44 p - clasa VI B - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - PETRIC VASILE - 43 p - clasa VI B - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - CHIŞ DARIUS - 42 p - clasa VII B - POP MONICA
etapa I - matematică - GÎTA ROXANA - 42 p - clasa VII B - POP MONICA
etapa I - matematică - BERCEA RALUCA - 40 p - clasa VIII B - POP MONICA
etapa I - matematică - BUCIUMAN ROXANA VALENTINA - 40 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa I - matematică - ROATIS PAULA - 40 p - clasa VII A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - SZABO DANIEL - 40 p - clasa VI B - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - GAVRIŞ PAUL - 35 p - clasa VI B - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - MEREUŢ SERGIU - 35 p - clasa VI A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - RUSU ERIK - 35 p - clasa VII A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - RUSU IOANA - 34 p - clasa VI B - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - RUSU MARIO - 28 p - clasa VII A - SAVA GHEORGHE
etapa I - matematică - CRISTEA DIANA - 19 p - clasa VI A - SAVA GHEORGHE
etapa II - matematică - DRAGOŞ PAUL - premiul I - clasa VIII A - SAVA GHEORGHE
etapa II - matematică - LOPATĂ GEORGIANA - premiul I - clasa VI B - SAVA GHEORGHE
etapa II - matematică - BONTEA EMANUELA - premiul II - clasa V A - SAVA GHEORGHE
etapa II - matematică - BRAN SORIN - premiul II - clasa V A - SAVA GHEORGHE
etapa II - matematică - DUNKA GIANINA - premiul II - clasa VIII A - SAVA GHEORGHE
etapa II - matematică - FĂT ENRIQUE - premiul II - clasa V A - SAVA GHEORGHE
etapa II - matematică - MEREUCZ IOAN - premiul II - clasa V A - SAVA GHEORGHE
etapa II - matematică - VINŢ GINEVRA - premiul II - clasa V A - SAVA GHEORGHE
etapa II - matematică - MARCHIŞ ALEXANDRA - premiul III - clasa VII A - SAVA GHEORGHE
etapa II - matematică - TACACI MATEO - premiul III - clasa VI A - SAVA GHEORGHE
etapa II - matematică - BARTHA EMERIC - 100 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - BONTEA DENIS - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - matematică - BUŞECAN EMANUELA - 100 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - matematică - CALAUZ ANDREEA NAOMI - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - CIRŢ DIANA - 100 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - matematică - CIURDAS CRISTI FLORIN EMANUEL - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - CIURDAS IOANA MARISA - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - matematică - CRAINIC ELIZA SOFIA - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - matematică - DUNCA JESSICA JENIFER - 100 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa II - matematică - FAT DESIREE NOELIA - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - GÂTA FILIP - 100 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - matematică - GÎTA IULIA - 100 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - MARCHIŞ ANDREI - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - MURA CLARA NOEMI - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - matematică - MUREŞAN FLORINA - 100 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - PILANCIU PAUL - 100 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - POP FINEAS - 100 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - POP MARIA - 100 p - clasa IV B - PINTILIE MARIANA
etapa II - matematică - POP PAUL - 100 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - POP SAMUEL - 100 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - PUŞCAŞ ANDREAS - 100 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - matematică - STEGERAN RUBEN - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - TACACI DARIO - 100 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - VANCIU IONELA PETRUŢA - 100 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - matematică - GIURGE ALEXANDRA MARIA - 98 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - matematică - COVACIU DAIANA - 95 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - matematică - DUMITRAŞ IULIA - 95 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - GHIMAN ANTONIA - 95 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - matematică - GLODAN MIHAI - 95 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - KRIŞAN KARINA - 95 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - matematică - MEREUCZ MARIA - 95 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa II - matematică - MUREŞAN GABRIELA - 95 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - ONEA ALEXIA - 95 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - matematică - ONŢ PAUL ADELIN - 95 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - matematică - ONŢ SERGIU - 95 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - matematică - STEGERAN REBECA - 95 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa II - matematică - VANCIU MATEI - 95 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - matematică - GITA ANAMARIA - 93 p - clasa VIII B - POP MONICA
etapa II - matematică - BARBUL KARINA - 90 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - CIRŢ NARCIS - 90 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - CRAINIC EDUARD - 90 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - DOBAI PATRIK - 90 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - matematică - DUNKA DACIAN - 90 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - KOCSI PAULA - 90 p - clasa IV B - PINTILIE MARIANA
etapa II - matematică - MĂRIEŞ ROBERTA - 90 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - MOCIRAN GEORGE - 90 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa II - matematică - MORAR ANDREEA - 90 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - matematică - ONT BOGDAN MARIAN - 90 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - matematică - ONŢ LORENA - 90 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - ONŢIU ROBERT - 90 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - matematică - POP BIANCA - 90 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa II - matematică - POP MARIA - 90 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - matematică - POP SIDONIA - 90 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - matematică - CRISAN MARIAN GABRIELA - 88 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - matematică - BALINT FELIX - 85 p - clasa IV B - PINTILIE MARIANA
etapa II - matematică - BUD DEBORA - 85 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - GIURGE FLORIN - 85 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - MUREŞAN ALIN - 85 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - NICOARĂ DAMARIS ELIZABETH - 85 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - ONTIU LARISA - 85 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - SABADÎŞ MARIUS - 85 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - SĂLĂJAN ANDREEA - 85 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - matematică - SZEMERECZKI BRIGHITA - 85 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - BOTIŞ IULIA - 81 p - clasa V B - POP MONICA
etapa II - matematică - CIURDAŞ DARIANA - 81 p - clasa V B - POP MONICA
etapa II - matematică - MEREUŢI CRISTINA - 81 p - clasa V B - POP MONICA
etapa II - matematică - PILANCIU CECILIA - 81 p - clasa V B - POP MONICA
etapa II - matematică - BALAN MIHAI DRAGOS - 80 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - BUD DEMETRIUS - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - BUŞECAN ANDA - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - BUSECAN DARIA - 80 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa II - matematică - CĂLĂUZ DEBORA - 80 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - matematică - CIURDAŞ EMANUEL - 80 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - CIUVAR DACIAN - 80 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - matematică - CRAINIC MATTEO - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - DRAGOŞ ANDRA - 80 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - matematică - ELEKEŞ PERSIDA - 80 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - FANATAN IONUT MARIAN - 80 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - matematică - FAT LETICIA - 80 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - FAZECAS ALIN GEORGE - 80 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - IONCE RAFAEL - 80 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - LUPŞE LUISA - 80 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - MEREUT ANDREI SEBI - 80 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - MURA FILIP - 80 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - MUREŞAN IOANA - 80 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - MURESAN RARES IOAN - 80 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - matematică - ONŢ ALEXIA - 80 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - PODINĂ DANIEL - 80 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - POP ALEX - 80 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - POP TANIA - 80 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa II - matematică - SABOU DAVID - 80 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa II - matematică - VANCIU RENATA CRISTINA - 80 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - VERDEŞ MELISA - 80 p - clasa IV B - PINTILIE MARIANA
etapa II - matematică - BUŞECAN IULIA - 78 p - clasa VII B - POP MONICA
etapa II - matematică - MEREUŢ ANDREI - 78 p - clasa V B - POP MONICA
etapa II - matematică - NICOARĂ LARISA - 77 p - clasa V B - POP MONICA
etapa II - matematică - CÂMPAN ALEXANDRU - 75 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa II - matematică - CRISAN ANTONIA - 75 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - LOPATĂ MIHAI ANDREI - 75 p - clasa II A - INDREA VIOARA
etapa II - matematică - SOPONAR RAREŞ - 75 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - VANCIU TABITA - 75 p - clasa III B - RUS ZAMFIRA
etapa II - matematică - CHIŞ DARIUS - 71 p - clasa VII B - POP MONICA
etapa II - matematică - BĂBAŞ RAUL - 70 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - CUPŞE MARIA - 70 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - FĂT FLORENTINA EMILIA - 70 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - KHAN JASMIN - 70 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - KOCZ FLORINA - 70 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - POP ADRIAN - 70 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - matematică - POP OANA - 70 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - BRAN ROXANA MARIA - 65 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - CÂMPAN IONUŢ - 65 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - MEREUCZ MIHAI - 65 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - POP ABIGAIL RAHELA - 65 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - STAN MARIA - 65 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - GÎTA ROXANA - 64 p - clasa VII B - POP MONICA
etapa II - matematică - BONTE ADRIANA - 60 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - CIRŢIU DAMIAN - 60 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - CRISTEA MONICA - 60 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - GHIMAN ALEXIA - 60 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - KHAN AMERA - 60 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - LAZĂR RALUCA - 60 p - clasa IV B - PINTILIE MARIANA
etapa II - matematică - PLESCA ADINA - 60 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - POP MATTIA - 60 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - POP RĂZVAN - 60 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - SERBAN SORINA - 60 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - STEF FLAVIU - 60 p - clasa II B - POP CRISTIAN OLIMPIU
etapa II - matematică - VANCIU LAVINIA - 60 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - BĂBAŞ DORIN - 55 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - BUD NATANIEL - 55 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - CHEREJI IONEL - 55 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - LUPSE LUIS - 55 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - BONTE TIMEA ALINA - 50 p - clasa pregătitoare B - HAN LAVINIA
etapa II - matematică - CRAINIC VASILE - 50 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - GHIMAN SEBASTIAN - 50 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa II - matematică - VALEAN RAUL MARIAN - 50 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa II - matematică - ARDELEAN RĂZVAN - 45 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - BRAN ANGELA - 45 p - clasa I A - ONŢ MARIA
etapa II - matematică - BUCIUMAN ROXANA - 40 p - clasa pregătitoare A - POP MONICA ADELINA
etapa II - matematică - CAMPAN ALIN - 40 p - clasa IV A - BOLOŞ AURICA
etapa II - matematică - CHIŞ DARIA - 30 p - clasa I B - IRIMIEŞ AURICA
etapa finala - matematică - PILANCIU PAUL - 100 p - clasa III A - NISTOR ELENA
etapa finala - matematică - POP PAUL - 95 p - clasa III A - NISTOR ELENA

Concursul Naţional "Impuls Perpetuum"

Concursul Naţional "Mărţişorul-Tradiţie şi Simbol"

Concursul Naţional "Naşterea Domnului - lumină, datini şi culoare"

Concursul Naţional "Noi şi CHIMIA"

Concursul Naţional "Pe aripile toamnei"

Concursul Naţional "Universul cunoaşterii prin lectură"

Concursul Naţional "CULTURĂ ȘI SPIRITUALITATE ROMÂNEASCĂ"

Concursul Naţional de Chimie "Raluca Ripan"

Concursul Naţional de creaţie "Curcubeul toamnei"

Concursul Naţional de Evaluare in Educaţie "Constantin Năstăsescu"

Concursul Naţional de Geografie "Terra"

Concursul Naţional Euclid

Concursul Naţional Gazeta Matematică Junior

Concursul Naţional Interdisciplinar "Poezie"

Concursul Naţional LuminaMath

Concursul Naţional Piticot

Concursul "Cangurul lingvist"

Concursul "Tabăra de matematică"

Concursul Euroşcolarul "Cu Europa .. La joaca!"

Concursul Interjudeţean "Eminescu şi copiii"

Concursul Interjudeţean "Mărţişorul-Tradiţie şi simbol"

Concursul Interjudetean "Sub steaua lui Eminescu"

Concursul Interjudeţean de Matematică "Tinere Speranţe"

Concursul Internaţional "Legănelul lui Iisus"

Festivalul Internaţional - Concurs Anelisse

Proiectul de educaţie ecologică "O lume pentru toţi"

Proiectul educaţional internaţional "La joacă cu flori de primăvară"

Proiectul Educaţional Naţional "Copilarie - vis şi inocenţă"