Personalul școlii

Personal

Personal

Personal

Personal

Personalul didactic

    Vele Viorelia Maria - biologie (director)
    Boloş Milica Nicoleta - limba română
    Mezei Rozalia Monica - limba română
    Buciuman Ancuţa Sanda - limba franceză
    Bartha Iuliana Ecaterina - limba engleză
    Podină Ancuța Ioana - limba engleză
    Lopată Angela - matematică
    Pop Maria Monica - matematică
    Barta Rozalia - fizică-chimie
    Zah Bianca - biologie
    Bălan Mihaela - geografie
    Codreanu Anamaria - istorie
    Morar Adrian - religie ortodoxă
    Mura Anca - religie penticostală
    Fluțar-Ilieș Victorița - educație fizică
    Zoicaş Lavinius Ciprian - educație fizică
    Kovacs Iosif - muzică
    Pop Ştefan Lucian - desen
    Dragoş Simona Gabriela - mecanică
    Barbur Maria - mecanică
    Rața Livia Natalia - mecanică
    Narița Viorel Octavian - mecanică
    Zetea Ovidiu Alexandru - electromecanică
    Anca Mihai - electromecanică
    Cupșe Laura Diana - psiholog

    Educatoare
    Tomoiagă Maria - grupa mică
    Pop Claudia - grupa mică
    Koloszvary Adriana - grupa mijlocie
    Mereucz Dorina - grupa mare
    Buda Aurica - grădinița tămaia
    Buşecan Ioana - grădinița tămaia
    Câmpan Alina - grădinița tămaia

    Învățători
    Morar Ioana Lavinia - clasa 0 A
    Raț Loredana Anamaria - clasa 0 B
    Maghiar Adina Gabriela - clasa I A
    Pop Cristian Olimpiu - clasa I B
    Nistor Elena - clasa II A
    Cheşa Emilia - clasa II B
    Boloş Aurica - clasa III A
    Onț Maria - clasa III B
    Ciurdaș Dina Mihaela - clasa IV A
    Drăgan Diana - clasa IV B

Personal auxiliar


    Ghiman Dorina - secretar
    Maxim Elvira - bibliotecar
    Crişan Diana - administrator patrimoniu
    Pop Titiana - administrator financiar
    Boloş Vasile - informatician

Personalul nedidactic


    Dragoș Corina - îngrijitor
    Lăuran Angela - îngrijitor
    Mereuţ Amalia - îngrijitor
    Miclăuș Corina Simona - îngrijitor
    Onţ Aurica - îngrijitor
    Nicoară Cristina Simona - bucătăreasă
    Balog Denisa Nicoleta - îngrijitor grupă preșcolar
    Mereuț Rodica Ileana - îngrijitor grupă preșcolar
    Câmpean Daniel - şofer/muncitor
    Cordiș Radu - şofer